SSS45N20B Fairchild Semiconductor Corp   20060608
SSS45N20B Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 200V V(BR)DSS | 20A I(D) | TO-220F 20031026
SSS45N20B Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STF20N20 20120118
全选
Total found 3 in 217540143