STP16NB25FP SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL 250V - 0.220Ohm - 16A - TO-220/TO-220FP PowerMESH MOSFET 20040407
STP16NB25 SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL 250V - 0.220Ohm - 16A - TO-220/TO-220FP PowerMESH MOSFET 20040407
STP16NB25FP ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 250V V(BR)DSS | 8A I(D) | TO-220AB 20031026
STP16NB25 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 250V V(BR)DSS | 16A I(D) | TO-220AB 20031026
STP16NB25FP ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 250V V(BR)DSS | 8A I(D) | TO-220AB 20031022
STP16NB25 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 250V V(BR)DSS | 16A I(D) | TO-220AB 20031022
STP16NB25 ST   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRF644 20120119
STP16NB25 ST TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2508 20120101
STP15N25   [替换型号]Replacement:ST STP16NB25 20120101
MTP16N25E   [替换型号]Replacement:ST STP16NB25 20120101
IRF644   [替换型号]Replacement:ST STP16NB25 20120101
BUZ255   [替换型号]Replacement:ST STP16NB25 20120101
全选
Total found 12 in 217540143